فروشگاه اینترنتی لباس زیر هیـرما

همه ما دغدغه این رو داریم که لباسی با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنیم و این دغدغه هم برای ما خیلی بیشتر هستش. خیلی سخت گیرانه برای انتخاب لباس وارد عمل می‌شدیم چون به بدنمون اهمیت میدادیم. بررسی کردیم دیدم خیلی ها مثل ما هستن اما خب وقت، شرایط، تجربه و پارامتر های دیگه ای موجود نبود برای همه این شد که فرآیندی رو ایجاد کنیم که تهیه لباس با کیفیت و قیمت مناسب  برای همه راحت تر باشه و هیـرما رو پایه گذاری کردیم.

حالا چی شد که این اسم رو انتخاب کردیم ؟

داشتیم با خودمون صحبت می کردیم و جلسه های مختلفی داشتیم برای انتخاب اسم، گزینه های زیاد روی میز بود اما یهو هیـرما اومد روی میز، رفقا این اسم نظرتون چیه ؟ سری تو گوگل بچه ها سرچ !! هیرما : بزرگ، جهان، کل
اینجا بود که قلقلکمون اومد، مردمک چشم‌هامون باز شد انگار کشف کردیم چیزیووو ، هیجان زده با

5 ستاره مثبت  هیرما انتخاب شد.

هدف ما چیه ؟
خیلی‌ها گفتن خب که چی؟ الان پر شده تو اینترنت و شبکه‌های اجتماعی از سایت‌ها و پیج‌های لباس زیر اینو ماهم میدونستیم اما تفاوت ما اینه که اومدیم خاص باشیم، خاص بودن رو تو این میبینیم که بهترین کیفیت رو به کاربرامون ارائه کنیم کالایی که کیفیت نداشته باشه تو سایت ما جایی نداره! کیفیت حرف اول رو میزنه اما خب به قیمت هم توجه ویژه‌ای داریم و سعی می کنیم کالایی با قیمت مناسب به کاربرامون ارائه کنیم.

 

از تیممون بخوایم بگیم!
آدم‌های خفنی دور هم جمع شدیم که میخوایم مو رو از ماست بکشیم بیرون این آدم‌های زیبانگر و خفن اومدن به نکاتی توجه کنن که هیچ کی قبلا بهشون توجه نمی‌کرد و راه‌هایی ایجاد کنن که کسی قبلا بهش فکر نکرده، خلاصه بگم ما خیلی خفنیم چون شما خفنید که وب سایت ما رو انتخاب کردین.

ساعت کاری
شنبه: 9 -17
یکشنبه: 9 -17
دوشنبه: 9 -17
سه شنبه: 9 -17
چهارشنبه 9 -17
پنجشنبه 9 -13
جمعه: بسته

تیم هیـرما

سالار جاویدانی

SEO

زهرا بختیاری

Developer

مرسده مقصودی

Accountant

زینب بختیاری

CEO/founder

علیرضا باقری

CEO/founder

منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
بستن

بستن

دسته بندی ها