انتخاب لباس زیر مناسب

همه چیز درباره انتخاب لباس زیر مناسب

انتخاب لباس زیر یکی از مهم‌ترین گزینه‌ها برای تکمیل یک استایل کامل و زیبا است و بی‌شک همه خانم‌ها خواستار خاص و بی‌نقص بودن پوشش خود هستند. اگر در انتخاب لباس زیر تازه وارد هستید، تجربه شما برای ورود به یک فروشگاه بزرگ لباس زیر می‌تواند شما را سردرگم کند. اما دیگر لازم نیست نگران باشید، چرا که با مطالعه کامل این مقاله می‌توانید بدون استرس به راحتی لباس زیری که مناسب شما است را پیدا کنید و خرید موفقیت‌آمیزی داشته باشید. 

لباس زیر را درست انتخاب کنید. زیرا همانطور که انتخاب درست لباس در ظاهر تاثیر دارد، مساله لباس زیر نیز در ظاهر و سلامت بدن مهم است.

چالش انتخاب لباس زیر

قطعاً هیچ‌کس دوست ندارد در لباس زیر خود احساس چنگ‌زدگی، خنجر کشیدن یا عرق سوز شدن را داشته باشد،  بنابراین انتخاب لباس زیر مناسب می‌تواند یک چالش بزرگ برای مردان و زنان باشد. بله! درست شنیدید، خرید مناسب لباس زیر فقط برای خانم‌ها نیست چرا که مردان نیز با توجه به فعالیت‌های روزانه خود باید از لباس زیر مناسبی استفاده کنند.

در این میان، بعضی از خانم‌ها راحتی را فدای زیبایی و یا زیبایی را فدای راحتی می‌کنند که هر دو انتخاب اشتباه است. لباس زیر مناسب باید راحتی و زیبایی را همزمان داشته باشد. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم تا شما را با نکاتی آشنا کنیم که بتوانید به راحتی لباس زیر مناسب با فعالیت‌های روزانه خود را انتخاب و تهیه کنید. لباس زیر نامناسب می‌تواند به لباس زیبایی که خریدید فرم نامناسب بدهد یا اینکه حساسیت‌های پوستی ایجاد کرده و تهدیدی برای سلامتی بدن باشد. لباس زیر ارتباط مستقیم با سلامت پوستی و عفونی بدن شما دارد. بنابراین طبیعی است که باید برای انتخاب لباس زیر مناسب با دقت و هوشیار عمل کنید. شاید این صحبت‌های ما برای شما کمی اغراق‌آمیز باشد اما وقتی به نظرات اکثریت خانم‌هایی که بدون توجه به نکات ضروری،  لباس زیر انتخاب کرده‌اند توجه کنید، متوجه لازم و ضروری بودن آگاهی کامل برای خرید و انتخاب لباس زیر می‌شوید.

چالش انتخاب لباس زیر برای زنان

3 نکته مهم قبل  از خرید که باید به آن توجه کرد

قبل از خرید لباس زیر باید به چند گزینه توجه کنید: 1. راحتی و سبک شخصی 2. نوع اندام و بدن شما 3. فصل

برای لباس زیر، تنها زیبایی کافی نیست بلکه باید به راحتی آن نیز توجه داشته باشید. لباسی را انتخاب کنید که راحت، زیبا و مطابق با سبک شخصی شما باشد. باید این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از توجه به زیبایی لباس زیر به این نکته توجه کنید که خودتان در آن لباس احساس خوبی داشته باشید.

وقتی صحبت از لباس زیر می‌شود، هیچی مهم‌تر از اندازه و نوع اندام شما نیست. بنابراین زمان انتخاب لباس زیر؛ اول از همه اندازه و اندام خود را در نظر بگیرید.

لازم به ذکر است که یکی دیگر از نکات قابل توجه برای انتخاب لباس زیر، فصل است. قطعا در فصل سرما شما باید از لباس‌های زیر با پارچه‌های مناسب فصل سرما استفاده کنید و همچنین در فصل گرما از جنس نخ برای انتخاب لباس زیر استفاده کنید.

خرید لباس زیر هم برای مردان و هم برای زنان یک پروسه مهم است که نیازمند آگاهی کامل نسبت به انواع پارچه و دیگر نکات است. در ادامه به رعایت برخی نکات مهم برای انتخاب لباس زیر برای مردان و زنان می‌پردازیم.

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس زیر مردانه

این که اکثر افراد، لباس زیر شما را نمی‌بینند، دلیل خوبی برای بی‌توجهی نسبت به انتخاب لباس زیر نیست. لباس زیر یکی از قسمت‌های مهم پوشش لباس است، چرا که راحتی و جنس آن می‌تواند به شما احساس راحتی و امنیت یا حس تنگ بودن و عصبانیت را به شما بدهد. برای بیشتر آقایان، لباس زیر نیز بسیار مهم است. آنچه در زیر شلوار یک مرد قرار دارد به اندازه لباس عمومی که او دارد بسیار مورد اهمیت است.

داشتن بهترین مجموعه لباس زیر مردانه اعتماد به نفس شما را بهبود می‌بخشد.

انواع لباس زیر مردانه

انتخاب لباس زیر برای مردان

مدل بوکسوری

این نوع لباس زیر عموماً گشاد بوده و کمترین میزان محبوبیت را در بین انواع لباس زیر دارد. در این نوع لباس زیر، هوا می‌تواند روانتر گردش کند به همین دلیل در این نوع لباس زیر هوا به خوبی جریان دارد. لباس زیر بوکسوری مناسب برای زیر شلوار نیست و بیشتر برای باشگاه و زمان ورزش مناسب است.

مدل زیرشلواری

لباس زیر کوتاه متداول‌ترین لباس زیر است که بازار ارائه می‌دهد. این مدل لباس زیر به صورت انبوه در بازار وجود دارد، به طوری که هر پسربچه حداقل یکی از این نوع لباس زیر را در کمد لباس‌های خود دارد. این نوع لباس زیر، هنگام بازی در هر ورزشی توصیه می‌شود. لباس کوتاه را نباید زیر لباس رسمی استفاده کرد زیرا فقط قسمت‌های مهم را می‌پوشاند و ران‌ها را بدون پوشش می‌گذارد.

مدل نیم تنه

نیم تنه‌ها روز به روز محبوب‌تر می شوند. نیم تنه ترکیبی از مدل بوکسوری و مدل کوتاه است. نیم تنه‌ها مربع شکل بوده و پاهای کوتاه دارند. آن‌ها برای مردان با اندام لاغر مناسب هستند و با لباس‌های رسمی کاملاً مطابقت دارند. نیم تنه‌ها کاملاً روی ران‌ها را می‌پوشانند و کمی پایین تر از انواع دیگر لباس زیر قرار می‌گیرند.

پارچه مناسب لباس زیر شما

برای خرید لباس زیر، سه چیز از اهمیت بالایی برخوردار هستند: تنفس، راحتی و پوشش کامل. بیشتر مارک‌های لباس زیر از پنبه و جرسی استفاده می‌کنند. در چند وقت اخیر، نوآوری در صنعت نساجی راه‌های خشک و خنک نگه داشتن همیشگی لباس زیر را به مردان ارائه کرده است. برخی از پارچه‌هایی که برای لباس زیر از آنها استفاده می‌شود عبارتند از:

پارچه پنبه

پنبه پارچه‌ای فوق‌العاده برای لباس زیر است زیرا تنفس و راحتی را به لباس می‌بخشد. پنبه، پارچه‌ای ضد حساسیت و نرم است و پوشیدن آن بسیار احساس راحتی دارد.

پارچه پیراهن ورزشی

پارچه‌ای نرم و سبک، این نوع پارچه برای پسران ورزشکار بسیار مناسب هستند.

پارچه لیوسل جرسی

این نوع پارچه از نانو الیاف رنگ طبیعی تولید شده است و این پارچه را به کالایی لوکس تبدیل کرده است. الیاف نانو، جذب رطوبت بسیار خوبی دارند.

پارچه شبکه‌ای یا بافته

به دلیل گردش هوا و سبک بودن، این پارچه مناسب برای زیر لباس‌های ورزشی است، چرا که به دلیل گردش هوا، مانع از گرم شدن بیش از حد، هنگام ورزش می‌شود.

پارچه ابریشم

ابریشم یک پارچه کلاسیک برای لباس زیر مردانه است. این پارچه به آرامی از بازار ناپدید شد زیرا به راحتی آسیب می‌بیند. با این وجود ابریشم انتخاب خوبی است زیرا قابلیت تنفس و سبکی کاربر را فراهم می‌کند.

نکاتی برای یادآوری

حتماً لباس زیر خود را مرتب تمیز کرده و پس از هر بار استفاده آن ها را بشویید. هر سه ماه یک بار لباس‌های زیر خود را کاملا عوض کنید و لباس‌های  زیر جدید تهیه کنید.

هنگام خرید لباس زیر، حتماً به اندازه دقیق خود توجه کنید، زیرا اندازه واقعاً مهم است. از انتخاب لباس زیرهای بسیار تنگ یا بسیار گشاد بپرهیزید و سعی کنید متناسب با فعالیت و فصل، لباس زیر خود را انتخاب کنید. با در نظر داشتن این نکات، در لباسی که می‌پوشید، خونسرد، راحت، تمیز و با اعتماد به نفس خواهید بود.

نکاتی برای انتخاب لباس زیر مناسب برای خانم‌ها

عدم توجه به جزئیات جزئی می‌تواند کل ظاهر شما را درست مانند یک لباس بد یا مدل مو خراب کند. بنابراین انتخاب مناسب لباس زیر هم به اندازه لباس‌های دیگر بسیار مهم است. برای خودداری از اشتباه هنگام انتخاب لباس زیر مناسب، نکات زیر را به خاطر بسپارید:

  1. اطمینان حاصل کنید که یک جوراب شلواری متناسب با نوع اندام و نوع لباسی که برای آن جوراب شلواری خریده‌اید، انتخاب کرده‌اید.
  2. لباس زیری را انتخاب کنید که با نوع اندام شما هماهنگ باشد.
  3. سایز دقیق خود را در نظر بگیرید.

      4. سراغ لباس زیر نخی بروید زیرا تمیز کردن آن آسان است. به علاوه، جذب‌کننده عرق نیز هست. همچنین لباس زیر نخی راحت است زیرا احساس                گرما در فرد ایجاد نمی‌کند.

      5. در صورت تصمیم به خرید و انتخاب لباس زیر زنانه به صورت آنلاین، مطمئن شوید که از سیاست بازگشت فروشگاه استفاده می‌کنید تا اگر بعد از                 امتحان کردن لباس زیر با مشکلی روبرو شدید، بتوانید به راحتی آن را تعویض کنید.

  1. برای خرید لباس زیرهای زیبا و راحت از خرج کردن پول، هراسی نداشته باشید.
  2. از خرید لباس زیر تنگ خودداری کنید. چرا که گردش خون در معده شما را مختل می‌کند و به شدت باعث ایجاد احساس ناراحتی در شما می‌شود. همچنین برای خانم‌ها، تنگی لباس‌ ‌در ناحیه لگن،‌ سینه و حلقه آستین‌ها منجر به ایجاد خستگی و کوفتگی این نواحی می‌شود.
  3. کهیر فشاری نوعی بیماری است که به دلیل تنگی لباس زیر و فشار موضعی بر قسمتی از بدن ایجاد می‌شود.بنابراین نباید از لباس تنگ استفاده کرد.
  4. در نظر داشته باشید که با وجود زیبایی لباس زیرهای فانتزی، پوشیدن طولانی مدت آن‌ها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. هیچ گاه سلامتی خود را فدای زیبایی نکنید.

به گفته اکثر خانم‌ها، انتخاب یک لباس زیر در فروشگاه اینترنتی محصولات زنانه یا در فروشگاه‌های حضوری یک تجربه جالب است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن نکات بالا هنگام انتخاب لباس زیر، خرید فوق العاده‌ای داشته باشید.

ست لباس راحتی و ویژگی‌های مهم آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
منو
بستن

سبد خرید

بستن

علاقه‌مندی

اخیرا مشاهده شده

بستن
بستن

بستن

دسته بندی ها